Nowoczesne żyrandole — wyjątkowy design

Nowoczesne żyrandole — wyjątkowy design

W aranżacji nowoczesnych wnętrz dużą popularnością cieszą się wykończone w modernistycznym designie żyrandole, które charakteryzują się niepowtarzalną formą, a także wysokogatunkowymi materiałami, z których są wykonane. Żyrandole zaaranżowane w przestrzeni salonu nie tylko oświetlają pomieszczenia, ale również pełnią w nim funkcję dekoracyjną. Odpowiednio dobrane żyrandole nowoczesne wprowadzą do wnętrza przytulny klimat, a zarazem ożywią pomieszczenie. Jaki żyrandol wybrać, aby wpisał się do współczesnego wnętrza?

Żyrandole w aranżacjach glamour

Nowoczesne żyrandole prezentują się nadzwyczaj efektownie we wnętrzach, a szczególnie w aranżacjach glamour, które stawiają na elegancki wygląd powstałej aranżacji. W salonie wykończonym w dekorze glamour doskonale będzie się prezentować wystawny żyrandol stworzony w złotym lub srebrnym wybarwieniu. Nowoczesne żyrandole zachwycają swoją konstrukcją przyciągającą wzrok niezwykłą stylistyką. Dużą popularnością cieszą się żyrandole z kulistym kloszem, spośród którego przedostają się promienie subtelnego światła. Tego typu żyrandole wprowadzą do wnętrza ekskluzywny charakter, jak również luksusu i ponadczasowy szyk. Żyrandole nowoczesne umieszczone we wnętrzu będą budzić zainteresowanie i przyciągać wzrok, dzięki czemu będą one jednym z najatrakcyjniejszych elementów wyposażenia wnętrza.

Żyrandole o geometrycznych kształtach

Do nowoczesnych wnętrz ciekawym rozwiązaniem okażą się żyrandole o konstrukcji przypominającej geometryczną bryłę. Tego typu żyrandole o wyjątkowym designie są połączeniem aspektu minimalizmu z odrobiną szaleństwa — świetnie sprawdzą się niemal w każdej aranżacji, gdzie nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. W przypadku żyrandoli o geometrycznym kształcie konstrukcji najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie w nich dekoracyjnych żarówek. Ciekawym rozwiązaniem jest zainwestowanie w klosz wykończony w kolorze czarnym, miedzianym czy mosiężnym. Żyrandol o geometrycznych kształtach z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nieszablonowych rozwiązań.

Opinie (0)

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń firmę
jako pierwszy