Prywatna biblioteczka w salonie

Prywatna biblioteczka w salonie

Biblioteczka w przestrzeni domu jest marzeniem dla każdego miłośnika książek, który nie tylko znajdzie odpowiedniej wielkości miejsce do wyeksponowania ulubionych tomów, ale również do ich wygodnego i komfortowego czytania. Prywatna biblioteczka urządzona w salonie nada również całej aranżacji ponadczasowego charakteru - zwróci uwagę naszych gości na nasze oczytanie, a także wprowadzi do wnętrza wyjątkowy urok.

Stworzenie domowej biblioteczki nie jest trudnym zadaniem, ponieważ potrzeba tylko stworzyć odpowiedni plan, który dostosujemy do stylistyki salonu, jak również do wielkości posiadanego metrażu. Jednym z ciekawszych, a zarazem niezwykle ergonomicznych rozwiązań, które pomogą pomieścić Ci wszystkie książki w salonie, jest zabudowanie całej ściany regałem lub pojedynczymi półkami w dekorze drewna o naturalnym usłojeniu, które idealnie sprawdzą się w przestrzeniach skandynawskich, loftowych i vintage.

Oczywiście w przypadku prywatnej biblioteczki nie można zapomnieć o meblach wypoczynkowych, a więc fotelach, sofach lub narożnikach. Dobrym pomysłem jest również wprowadzenie do domowej biblioteczki stolika kawowego, na którym będzie można odłożyć filiżankę kawy lub herbaty, jak i ustawienie lampy stojącej gwarantującej odpowiednie źródło świata, a zarazem unikalnie się prezentującej. Fotel wypoczynkowy, który będzie częścią prywatnej biblioteczki, powinien być meblem zapewniającym komfort nawet wielogodzinnego siedzenia, a zarazem efektownie się prezentującym. Warto wybrać model trwały i stabilny, z dodatkową poduszką na oparciu i praktycznymi podłokietnikami. 

Opinie (0)

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (27 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (13 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy