Zobacz również

Stół okrągły czy prostokątny do małej jadalni?

Stół okrągły czy prostokątny do małej jadalni?

Przy niewielkim metrażu jadalni kluczową sprawą jest jej odpowiednia aranżacja. Dostępna przestrzeń powinna zostać wykorzystana w taki sposób, aby nie tylko estetycznie się prezentowała, ale również zachwycała codzienną funkcjonalnością oraz wygodą użytkowania. Jednym z pytań, których zadają sobie właściciele małe jadalni, z pewnością jest: jaki stół wybrać?

Jadalnia to miejsce codziennych spotkań domowników przy wspólnym posiłku, a także popołudniowa kawa z zaproszonymi gośćmi — to nie tylko przestrzeń do wypoczynku i nawiązywania relacji, ale również przestrzeń reprezentacyjna. Stół do jadalni nie tylko powinien być perfekcyjnie wykończony — musi cechować się trwałością, stabilnością oraz zachowywać odpowiednie proporcje względem pomieszczenia, a jednocześnie pomieścić całą rodzinę i zaproszonych gości. Jest to element wyposażenia, nad którym warto się zastanowić, ponieważ powinien on służyć naszej wygodzie.


Prostokątny stół będzie świetnym elementem wyposażenia zarówno przestronnej jadalni, jak i nieco mniejszych pomieszczeń, ponieważ można go ustawić na środku jadalni lub przystawić do ściany.
Dobrym pomysłem jest zainwestowanie w stół rozkładany, dzięki któremu będą mieli Państwo możliwość rozkładać go podczas wizyty gości, a na co dzień trzymać go złożonym i dostosowanym do potrzeb rodzinnych. W składzie stołu rozkładanego jest wkładka, dzięki której można go swobodnie dostosowywać do aktualnych potrzeb. Drugą opcją do małej jadalni jest okrągły stół, który pozwoli na wizualne powiększenie wnętrza — bez większego problemu można go ustawić na środku pomieszczenia https://www.mebleada.pl/sklep/stoly.html .
Stół z okrągłym blatem jest bezpiecznym rozwiązaniem, jeżeli mamy małe dzieci, które mogłyby zrobić sobie krzywdę — co więcej jest niezwykle wygodny w obejściu. Przy stole tego typu zmieści się zdecydowanie mniej osób niż przy stole prostokątnym rozkładanym, jednakże każdy z nich ma swój niepowtarzalny urok.

Opinie (2)
Edward

05.10.2020

Polecam sklep Meble Ada.

Adres IP: ***.***.**.59

Katarzyna

05.10.2020

Stół w mojej jadalni bardzo dobrze sprawdza mi się z firmy italiastyle.pl. Polecam!

Adres IP: ***.***.**.59

Zobacz również

Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy