Gasconcept Kurpinscy s.c. Parowniki LPG

Miejsce
w Rankingu:
5
Gasconcept Kurpinscy s.c. Parowniki LPG
Składowa 13
09-100 Płońsk
tel: 236834424
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 5

Opis firmy

GASCONCEPT Kurpińscy S.C., TO spółka powstała w 2014 roku. Fundamentem do jej utworzenia było przedsiębiorstwo ALKANTECH S.C. założone 2007 roku przez inż. Jana Kurpińskiego. Po jego śmierci w 2014 roku zadecydowano o kontynuowaniu dzieła wybitnego inżyniera. I tak, GASCONCEPT Kurpińscy stała się firmą rodzinną o wieloletniej historii i bogatym doświadczeniu w branży gazowniczej.
Obecnie, rodzinne przedsiębiorstwo, jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów urządzeń i produktów wiodących europejskich producentów. Należą do nich: Pegoraro Gas Technologies, Novacomet, Coprim czy Clesse Industries. Wszystkie z proponowanych przez firmę urządzenia posiadają certyfikaty zgodności z wytycznymi ATEX i PED.
Dbałość o relacje z klientami i obsługa na jak najwyższym poziomie to najistotniejsze cele działalności GASCONCEPT Kurpińscy. Dlatego też klienci firmy mogą liczyć na fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz bieżącą kontrolę w formie zabiegów regeneracyjnych dostarczanych urządzeń.

Oceń firmę
Jakość obsługi
Cena
Terminowość
Opinie (5)
radek
Serdecznie polecam wszystkim mających jakiekolwiek wątpliwości jaką firmę wybrać do zakupu urządzeń do Gazu, polecam Gasconcept.
M.L
Polecam Gasconcept, zakupiłem parownice LNG - świetna jakość w stosunku do ceny. mam dwie parownice o ruchach żebrowanych i o obiegu wymuszonym. Marek
Klient
Bardzo rzetelna firma, oferująca profesjonalne urządzenia do gazu - światowej marki. Jestem zadowolonym klientem Gasconcept
Mariusz
Zakupiłem od GASCONCEPT reduktory do instalacji zbiornikowych, firmy światowego lidera urządzeń do Gazu. Polecam instalacje zbiornikowe CLESSE INDUSTRIES. Bardzo dobra jakosc, wykonanie. Polecam reduktory ciśnienia marki CLESSE i NOVACOMET. Jestem z nich naprawdę bardzo zadowolony. Na plus bardzo miła obsługa klienta, która posiada fachową wiedzę i potrafi doradzić w razie problemów. Do tego firma często posiada rabaty na zamówienia urządzeń do gazu. Świetna jakość z ceną. Polecam.
Gosia
Korzystałam z usługi firmy gasconcept, bardzo profesjonalna i fachowa firma, która oprócz wysokiej jakości urządzeń posiada również profesjonalne usługi. Gorąco polecam

Zobacz również

Trzciana 73A
36-071 Trzciana
tel: 798809762
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Robotnicza 50
39-100 Ropczyce
tel: 172217090
Oceń firmę
jako pierwszy
Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
tel: 668118101
Ocena: 5/5 (18 opinii)
ul. Graniczna 8/17
35-326 Rzeszów
tel: 604 19 77 04
Oceń firmę
jako pierwszy
Załęska 82
35-322 Rzeszów
tel: 178528492
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Każdy rodzic pragnie idealnego pokoju dla swojego...
W antykwariatach, a nawet na strychu rodzinnego do...
Szafy sypialniane  jak większość mebl...
Krzeseł do jadalni nie powinno kupować się w po...
Wieszaki są bardzo pomocnymi i używanymi praktyc...
Kartony wykorzystywane są na co dzień do pakowan...