RESMAR sklep meblowy

Miejsce
w Rankingu:
13
RESMAR sklep meblowy
  • Jakość obsługi 5/5
  • Cena 5/5
  • Terminowość 5/5
Nienadówka 164
36-052 Nienadówka
tel: 512293552 https://www.resmar.pl/
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 3

Opis firmy

Meble Resmar jest firmą zlokalizowaną na Podkarpaciu i od ponad piętnastu lat zajmującą się sprzedażą wysokiej jakości mebli. Są wśród nich pojedyncze egzemplarze takie jak fotele, biurka czy kanapy oraz funkcjonalne meblościanki, komfortowe zestawy wypoczynkowe czy modułowe meble kuchenne.

Oprócz tych wymienionych, w ofercie sklepu znajdują się również meble ogrodowe, materace oraz sprzęt AGD. Takie zróżnicowanie asortymentu umożliwia niemalże kompletną aranżację wnętrza, przy zachowaniu jego funkcjonalności i estetycznego wyglądu.
Produkty Meble Resmar dostępne są zarówno stacjonarnie, w jednym z trzech salonów firmowych, jak i internetowo, za pośrednictwem sklepu Mebleresmar.pl.
Dzięki temu z oferty skorzystać mogą nie tylko mieszkańcy województwa podkarpackiego, ale i klienci z całej Polski. Mebleresmar.pl jest nowoczesną, przejrzystą stroną, której intuicyjny interfejs jest przyjazny dla użytkownika i umożliwia mu swobodne nawigowanie, natomiast jasny podział mebli na kategorie znacznie ułatwia mu dotarcie do interesującej grupy produktów. Na stronie można znaleźć wszelkie potrzebne informacje na ich temat, takie jak wymiary czy materiał wykonania, co ułatwia podjęcie właściwej decyzji. W razie wątpliwości użytkownicy sklepu mogą skontaktować się z profesjonalnym konsultantem, który odpowie na wszystkie pytania i posłuży fachową radą, a także zainspirować jedną z publikowanych na portalu, przykładowych aranżacji.

Produkty w sklepie Mebleresmar.pl są zróżnicowane ze względu na swoją stylistykę, funkcjonalność oraz cenę, dzięki czemu meble dla siebie jest w stanie znaleźć każda osoba, niezależnie od swojego gustu, możliwości finansowych i metrażu, jakim dysponuje. Firma oferuje jasne, bezpieczne warunki transakcji, możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty oraz opcję samodzielnego, bezpłatnego odbioru zamówienia w jednym z mieszczących się w Nisku, Mielcu lub Sandomierzu salonów stacjonarnych.

Oceń firmę
Jakość obsługi
Cena
Terminowość
Opinie (3)
Kornel
Znam bardzo dobrze asortyment sklepu stacjonarnego i widzę, że pokrywa się z tym co mają w ofercie online. Chyba czas najwyższy w ten sposób zacząć robić zakupy ;)
Danuta
Duży wybór mebli.
Rysiek
Kilkukrotnie robiłem tu zakupy i zawsze jest ok.

Zobacz również

Nienadówka 164
36-052 Nienadówka
tel: 512293552
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Polna 14
37-300 Leżajsk
tel: 172421786
Ocena: 5/5 (13 opinii)
Namysłowska 5a/16
03-454 Warszawa
tel: 791862323
Oceń firmę
jako pierwszy
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: +48 17 283 81 03
Oceń firmę
jako pierwszy
ul. Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: +48 17 283 81 00
Oceń firmę
jako pierwszy

Każdy rodzic pragnie idealnego pokoju dla swojego...
Zanieczyszczenia środowiska i nieumiejętne wykor...
W pokoju dziecięcym niezbędne są szuflady i pó...
Parapet jest również bardzo ważnym e...
Z koszami cargo styczność mamy przede wszystkim ...
Fotel uszak to fotel wypoczynkowy, który swoją h...