Fotel rozkładany do spania — praktyczne rozwiązanie

Fotel rozkładany do spania — praktyczne rozwiązanie

Fotel rozkładany do spania to praktyczne, a zarazem oryginalne rozwiązanie do zaaranżowanie przestrzeni o niewielkim metrażu użytkowym. Zgrabna konstrukcja będzie komfortowym elementem wyposażenia przestrzeni sypialni, pokoju dziennego, a nawet pokoju młodzieżowego, w którym zajmie niewiele miejsca.

Rozkładany fotel będzie świetną opcją wypoczynku dla zaproszonych gości, którzy zostają na noc. Nie należy zapomnieć, że taki model nie tylko musi spełniać wymagania dotyczące komfortu, ale również wysokiej estetyki. Za dnia będzie idealnym miejscem do odpoczynku — oglądania serialu, czytania książek lub rozmowy z przyjaciółmi przy aromatycznej kawie, natomiast w nocy, dzięki prostemu mechanizmowi przemieni się w jednoosobowe łóżko.

Fotel z funkcją spania wyposażony jest w nieskomplikowany mechanizm, który pozwala na szybkie i bezproblemowe rozłożenie mebla. Większość modeli foteli dostępnych na rynku zaopatrzona jest w dodatkowy schowek dostępny po uprzednim rozłożeniu mebla — można w nim schować pościel lub inne przedmioty, które zajmują nam miejsce, a nie są potrzebne w codziennym użytkowaniu. W ofercie sklepu mebleada.pl dostępne są fotele rozkładane tapicerowane wysokiej jakości tkaninami, skórą ekologiczną, jak również skórą naturalną dostępną w szerokiej gamie kolorystycznej.

Niezaprzeczalnym atutem foteli rozkładanych jest ich prosta konstrukcja zestawiona z modernistycznym wzornictwem. Wspomniany produkt jest nieco większy od standardowego modelu fotela. Uniwersalność brył sprawia, że wpiszą się w prawie każdą aranżację — nieco bardziej tradycyjną, jak i stricte nowoczesną. Przenocowanie gości na fotelu z funkcją spania będzie o wiele łatwiejsze niż dmuchanie materaca lub organizowanie innych miejsc do spania. Fotel rozkładany do spania będzie ergonomicznym elementem wyposażenia również w kawalerce — podkreśli zindywidualizowany charakter wnętrza, jednocześnie zapewniając komfortowy wypoczynek.

Opinie (0)

Zobacz również

Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy