Jakie meble są niezbędne w przedpokoju?

Jakie meble są niezbędne w przedpokoju?

Przedpokój to jedno z najważniejszych miejsc w domu. Mimo swojego (zwykle) niewielkiego rozmiaru, jest to przestrzeń, w której przebywamy zaraz przed i zaraz po wyjściu z mieszkania. Dlatego też aby było to miejsce w pełni funkcjonalne, wygodne i estetyczne, konieczne jest odpowiednie zaplanowanie przestrzeni. Źle zagospodarowany przedpokój z pewnością utrudni codzienne funkcjonowanie. Nieprzemyślany układ czy zakup mało praktycznych mebli to błędy, które spotykamy najczęściej.

Jakie meble na pewno się przydadzą, a z jakich zrezygnować? Czy z małym przedpokojem naprawdę niewiele da się zrobić?

Przedpokój to miejsce, które dzieli drzwi wejściowe od pozostałych pomieszczeń. Tutaj zdejmujemy buty, odzież wierzchnią, zostawiamy klucze, torbę, czy akcesoria dla psa. No właśnie - gdzie je zostawiamy? Wszystko zależy od metrażu przedpokoju. Zdecydowanie łatwiej jest urządzić te przestronne, mieszczące np. szafę i komodę. Sytuacja komplikuje się, kiedy przedpokój ma na tyle małą powierzchnię, że można wstawić tylko jeden mebel.

Na szczęście producenci mebli proponują zarówno pełne komplety mebli do przedpokoju, jak i pojedyncze komody lub wieszaki. W ofercie marki Resmar dostępne są rozmaite propozycje przeznaczone do wyposażenia przedpokoju - zarówno tego małego, jak i dużego. W przypadku przestrzeni o powierzchni kilku metrów kwadratowych, najlepiej sprawdzi się wiszący wieszak na kurtki oraz komoda na buty i dodatki. Meble te zajmują niewiele miejsca, a swoją funkcję spełniają w stu procentach. Estetyczny i funkcjonalny wieszak z półką pozwoli przechowywać wszystkie używane w danym momencie okrycia wierzchnie oraz czapki lub rękawiczki. W niewielkim przedpokoju sprawdzi się także wieszak stojący. To bardziej designerskie, ale równie praktyczne rozwiązanie. W przestrzeni przedpokoju warto umieścić także funkcjonalną szafkę na buty. Najlepszym rozwiązaniem będzie mebel wyposażony w siedzisko, zapewniające wygodę podczas zakładania oraz zdejmowania obuwia. Resmar proponuje klientom szeroki wybór tego typu mebli - od otwartych stojaków z siedziskami po zabudowane szafki z szufladami. To nie tylko praktyczne, ale i stylowe propozycje, dzięki którym wnętrze przedpokoju będzie piękne oraz wygodne w użytkowaniu.

Nieco łatwiej mają posiadacze mieszkań z przedpokojem większego metrażu. Tutaj jest zdecydowanie więcej możliwości aranżacyjnych oraz estetycznych. Komplety składają się z rozmaitych elementów, wśród których najczęściej spotkać można komodę, szafę, siedzisko, szafkę na buty czy lustro. Szafa na odzież to idealne rozwiązanie na tych, którzy nie lubią pozostawiać okryć na widoku. Dzięki zastosowaniu półek, szafy pomieszczą także wiele innych przedmiotów, np. odkurzacz, akcesoria dla psa, pudełka do przechowywania czy odzież sezonową. Wspomniane zestawy mebli do przedpokoju Resmar utrzymane są w stylu prowansalskim, nowoczesnym, klasycznym czy industrialnym. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Wiele osób uważa, że przedpokój to trudna i wymagająca przestrzeń. To tylko złudzenie, jednak do urządzania przedpokoju należy podejść z głową. Sprawdź ofertę marki Resmar i wybierz najlepsze meble do przedpokoju.

Opinie (0)

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (9 opinii)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)