Nowoczesny i zarazem komfortowy przedpokój

Nowoczesny i zarazem komfortowy przedpokój

Przedpokój to zazwyczaj niewielkie pomieszczenie, które jest jednak wizytówką naszego domu, dlatego nie można wybrać do jego zaaranżowania przypadkowych mebli, lecz poświęcić chwilę nad tym, aby prezentował się przytulnie, a zarazem nowocześnie. W niedużych mieszkaniach przedpokój jest zazwyczaj otwarty na salon lub kuchnię, dlatego można powiedzieć, że jest zapowiedzią tego, co spotka nas dalej — to wyznacznik wiodącej estetyki całego domu. Aranżując niewielki przedpokój, warto postawić na meble do przedpokoju i elementy wykończenia, dzięki którym optycznie powiększymy wnętrze, a jednocześnie stworzymy powiązanie z innymi częściami domu.

Postaw na jasną kolorystykę

W przypadku małego przedpokoju kluczowa jest aranżacja przestrzeni — kolorystyka powinna oscylować pomiędzy beżami, szarościami, a także bielą. W przestrzeni przedpokoju, która ma być funkcjonalna, a zarazem nowoczesna i elegancka świetnie sprawdzą się meble lakierowane na biało z drewnianymi wstawkami, które ocieplą całą aranżację. Przykładem mebli do przedpokoju jest zestaw Romina, który charakteryzuje się prostą, aczkolwiek dość modernistyczną formą, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Lakierowane matowe meble świetnie komponują biel z litym drewnem dębowym olejowanym — połączenie wprowadzi do wnętrza akcent ponadczasowy, a zarazem efekt świeżości.
 

Wygodne siedzisko

W przedpokoju nie powinno zabraknąć miejsca na przechowywanie płaszczy, kurtek, czapek, a także butów, dlatego meblami must have jest wieszak, komoda na buty oraz przestronna szafa, dzięki której w pomieszczeniu zapanuje ład i porządek. Niezwykle praktycznym dodatkiem do wnętrza przedpokoju będzie wygodne siedzisko Romina z szufladami, na którym będzie można swobodnie usiąść w celu ubrania lub ściągnięcia obuwia. Model Roma dodatkowo jest wyposażony w praktyczne szuflady, w których można przechowywać drobne akcesoria, które są potrzebne pod ręką.

Opinie (0)

Zobacz również

Ocena: 5/5 (27 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy