Sofa wypoczynkowa bez boków

Sofa wypoczynkowa bez boków

Kanapy bez boków to ergonomiczna konstrukcja, która doskonale sprawdzi się w przestrzeni salonu oraz pokoju dziennego. Sofa bez boków to idealnie rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń, które spełniają kilka funkcji jednocześnie — za dnia będzie wysoce estetyczną sofą wypoczynkową dla całej rodziny i przyjaciół, natomiast w nocy zamieni się w komfortowe łóżko zapewniające bezpieczny sen.

Atrakcyjnie wizualnym rozwiązaniem w przypadku kanapy jest wprowadzenie dwóch podłużnych poduszek zamiast boków, które będzie można w każdej chwili ściągnąć i odłożyć w inne miejsce. Wspomniane poduszki pozwolą również na zdrzemnięcie się na sofie bez konieczności jej rozkładania. Sofa do salonu powinna być meblem, który łączy aspekt praktyczności z wysoką estetyką — niezwykle często tego typu elementy wyposażenia posiadają dodatkowe funkcje, które maksymalnie zwiększają komfort codziennego użytkowania. Najczęściej wybierane sąsofy nowoczesne bez boków w nowoczesnej stylistyce i stonowanych kolorach, które wpiszą się niemal do każdego pomieszczenia.

Warto pamiętać, że w przypadku wyboru sofy nie tylko liczy się estetyka, ale również wykorzystane w procesie produkcji materiały oraz samo wykonanie konstrukcji. Wybierając sofę, należy zwrócić uwagę na grubość tkaniny, którą jest tapicerowany — powinna być dostatecznie gruba, aby pomimo codziennego użytkowania nie powstały na niej przetarcia. Ergonomiczna sofa musi również posiadać odpowiednie wypełnienie, dzięki któremu nie będą pojawiały się na niej wgniecenia oraz nieestetyczne odkształcenia. Większość modeli kanap bez boków wyposażona jest w drewniane nóżki, które nadają meblowi aspektu lekkości. Sofa bez boków zazwyczaj posiada wbudowaną funkcję spania, dzięki której w dowolnej chwili sofę można rozłożyć i udać się na wypoczynek. Co więcej, w sofie znajduje się również pojemny schowek na pościel, w którym można przechowywać kołdry, pościele oraz inne przedmioty codziennego użytku.

Opinie (3)
Wiktor

05.10.2020

Firma Resmar oferuje bardzo bogatą ofertę.

Adres IP: ***.***.**.59

Kamila

05.10.2020

Ja swoją wymarzoną sofę znalazłam w sklepie Italia Style. Polecam!

Adres IP: ***.***.**.59

Sara

05.10.2020

Seroki wybór sof i kanap jest w sklepie "Meble Ada". Każdy znajdzie tutaj os dla siebie.

Adres IP: ***.***.**.59

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (6 opinii)